Wyświetl pojedynczy post
Furbyy
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3517
Stary 14.11.2008, 23:03
Musiek1906 napisał(a):Wyświetl post
Wsiadasz na przystanku Reymana (NŻ) w tramwaj 18 i wysiadasz na przystanku Św. Gertrudy. Z tego przystanku jest bardzo blisko pod Poczte.
Pozdro
sprostowanie - ostatnia "18" w soboty na Reymana w kierunku łagiewnik jest o 18.05, czyli nawet przed rozpoczęciem meczu. Ta opcja odpada.
edit. po meczu (ok 20.15) to dostać się pod pocztę główną możesz np. 20.17 "144" Kawiory -> Jubilat "1" -> Poczta Gł. lub 20.29 Reymana "15" -> Dworzec Gł "10" -> Poczta Gł.
Ostatnio edytowane przez Furbyy : 14.11.2008 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując