JarTSW napisał(a):

Bez jaj.
Jak oni nam go sprzątną, to będzie szczyt nieudolności naszych 'działaczy'.
Koleś jest do wziecia prawie za free, wiec mozna by zaryzykowac...
Mowie Wam, bedzie z niego drugi Smolarek w przyszlosci ;]
Jak go nie kupimy to potem bedziemy zalowac, jak chocby z Lewandowskim....
|
nikt go nikomu nie sprzątnie
bo Tyrała ma kontrakt z Dortmundem, a do Polski, przyjdzie podobnie jak Trytko do Ary tylko
na wypożyczenie na rok
i po kiego grzyba nam gość który za rok wróci do Niemiec

?