Wyświetl pojedynczy post
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4750
Stary 14.11.2008, 22:57
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj.
Jak oni nam go sprzątną, to będzie szczyt nieudolności naszych 'działaczy'.

Koleś jest do wziecia prawie za free, wiec mozna by zaryzykowac...
Mowie Wam, bedzie z niego drugi Smolarek w przyszlosci ;]
Jak go nie kupimy to potem bedziemy zalowac, jak chocby z Lewandowskim....
nikt go nikomu nie sprzątnie
bo Tyrała ma kontrakt z Dortmundem, a do Polski, przyjdzie podobnie jak Trytko do Ary tylko na wypożyczenie na rok
i po kiego grzyba nam gość który za rok wróci do Niemiec?
Odpowiedz cytując