Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4749
Stary 14.11.2008, 22:26
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Koleś jest do wziecia prawie za free, wiec mozna by zaryzykowac...
Mowie Wam, bedzie z niego drugi Smolarek w przyszlosci ;]
Jak go nie kupimy to potem bedziemy zalowac, jak chocby z Lewandowskim....
w ilu meczach go oglądałeś (całych, nie bramki na jutubie)?
Ddf
Odpowiedz cytując