JarTSW napisał(a):

Koleś jest do wziecia prawie za free, wiec mozna by zaryzykowac...
Mowie Wam, bedzie z niego drugi Smolarek w przyszlosci ;]
Jak go nie kupimy to potem bedziemy zalowac, jak chocby z Lewandowskim....
|
w ilu meczach go oglądałeś (całych, nie bramki na jutubie)?