Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4746
Stary 14.11.2008, 22:13
Bez jaj.
Jak oni nam go sprzątną, to będzie szczyt nieudolności naszych 'działaczy'.

Koleś jest do wziecia prawie za free, wiec mozna by zaryzykowac...
Mowie Wam, bedzie z niego drugi Smolarek w przyszlosci ;]
Jak go nie kupimy to potem bedziemy zalowac, jak chocby z Lewandowskim....
Odpowiedz cytując