Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2670
Stary 14.11.2008, 21:16
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
Doping jest to i Legia lepiej gra . Śląsk musi potwierdzic dzisiaj że jest czarnym koniem ligi, mimo że narazie cieńko im to wychodzi.
czemu mają potwierdzac? oni już od dawna są czarnymi koniami. dzisiaj moga przegrac z Legią a za tydzien wygrac z Wisła więc...
Odpowiedz cytując