konrad1991tsw napisał(a):

Doping jest to i Legia lepiej gra . Śląsk musi potwierdzic dzisiaj że jest czarnym koniem ligi, mimo że narazie cieńko im to wychodzi.
|
czemu mają potwierdzac? oni już od dawna są czarnymi koniami. dzisiaj moga przegrac z Legią a za tydzien wygrac z Wisła więc...