medyk napisał(a):

|
nie mam ochoty tego testować wychodze z zalozenia ze szkoda zdrowia, wole się wódki napić bo na 100% jestem pewny co pije, problem tego jest taki ze wogole nie mamy pojecia co jest w tych tabsach ale mam takie wrazenie ze nieporownywalnie 'zdrowiej' zapalic sobie trawe z dobrego zrodla niz ryc beret tymi chemikaliami.
|
Z tą wódką to nie tak do końca, bo większość jest podrabianych i nie jesteś pewien czy pijesz oryginalną. Jako coś to polecam Żołądkową Gorzką Deluxe, podobno jeszcze nie podrobili
Sorki za OT
