Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 14.11.2008, 21:11
medyk napisał(a):Wyświetl post
nie mam ochoty tego testować wychodze z zalozenia ze szkoda zdrowia, wole się wódki napić bo na 100% jestem pewny co pije, problem tego jest taki ze wogole nie mamy pojecia co jest w tych tabsach ale mam takie wrazenie ze nieporownywalnie 'zdrowiej' zapalic sobie trawe z dobrego zrodla niz ryc beret tymi chemikaliami.
Z tą wódką to nie tak do końca, bo większość jest podrabianych i nie jesteś pewien czy pijesz oryginalną. Jako coś to polecam Żołądkową Gorzką Deluxe, podobno jeszcze nie podrobili

Sorki za OT