Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2668
Stary 14.11.2008, 21:03
Iwański. To jeden z lepszych transferów Legii w ostatnim czasie.
On tam naprawdę zaczyna, robi i niekiedy wykańcza.

Farta też mają , trzy w światło , trzy lufy. Ale nie ma co wydziwiać, choć Śląsk dobry, szczęście sprzyja lepszym.
Byle pogromu nie było


Odpowiedz cytując