Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków
Offline
#
2666
14.11.2008, 20:53
Szkoda mi Śląska, narazie Legii wchodzi wszystko:( Jeżeli, jak słusznie zauważył wisl@k_TS, nasi by mieli taką skuteczność, to z Odrą byśmy do przerwy tyle samo wygrywali i jeszcze z ŁKSem mielibyśmy 3 punkty.
gackos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gackos
Znajdź inne posty napisane przez gackos