Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2666
Stary 14.11.2008, 20:53
Szkoda mi Śląska, narazie Legii wchodzi wszystko:( Jeżeli, jak słusznie zauważył wisl@k_TS, nasi by mieli taką skuteczność, to z Odrą byśmy do przerwy tyle samo wygrywali i jeszcze z ŁKSem mielibyśmy 3 punkty.
Odpowiedz cytując