Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 14.11.2008, 20:53
Robisz daną partię np. klata,dopiero jak skończysz możesz przejść do tricepsa. Dlatego, że musisz cały czas mieć ten mięsień odpowiednio rozgrzany. A jak odejdziesz do czegoś innego to już nie jest to.

Nie wiem jak inni, ale mnie bardziej pasuje biceps z klatką. Ale to osobiste upodobanie i chyba obydwie wersje są poprawne. Na klatkę polecałbym jak najwięcej ćwiczeń na ławeczce - skos, rozpiętki na skosie, wyciskanie sztangi w węższym uchwycie(tylko nie za wąsko bo wtedy idzie w triceps) tez fajne ćwiczenie i szybko można zauważyć efekty.
..
Odpowiedz cytując