Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3511
Stary 14.11.2008, 19:07
Ja myślę, że najlepiej jest jechać tramwajem z przystanku Biprostal(5-10 min. piechotą od stadionu) i jechać 24( teraz tylko ten tam jedzie, ze względu na remont Starowiślnej).
Pozdrawiam

Edit: 124 koło poczty nie jedzie.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szymek_R22 : 14.11.2008 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując