Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 14.11.2008, 17:42
Ta. Najlepiej wszystko zdelegalizować i niech mafia - czyli rząd właściwie - czerpie z tego profity.
Większą kasę mają na lewo w momencie gdy to jest zakazane i im się najzwyczajniej w świecie nie opłaca legalizować czegokolwiek

A wracając do meritum to nie próbowałem, ale dużo szumu jest wokół tych "legalnych" używek ostatnio. Pewnie to jakaś lipa, w większości nie działa jak w opisie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 14.11.2008 o godz. 17:47.
..