Ta. Najlepiej wszystko zdelegalizować i niech mafia - czyli rząd właściwie - czerpie z tego profity.
Większą kasę mają na lewo w momencie gdy to jest zakazane i im się najzwyczajniej w świecie nie opłaca legalizować czegokolwiek
A wracając do meritum to nie próbowałem, ale dużo szumu jest wokół tych "legalnych" używek ostatnio. Pewnie to jakaś lipa, w większości nie działa jak w opisie.