Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 14.11.2008, 17:14
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

niech kazdy z tej listy obok swego nicka wpisze czy bedzie mogl na 100% grac dzis! i jaka druzyna bedzie gral przez cały turniej. gra pierwsza 24 graczy.. gdy ktos sie wpisze ze nie moze grac to bierzemy wtedy graczy z miejsc od24
szczegoły gry ustalimy pop wypełnieniu tej listy.. wtedy tez podziele na grupy
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 14.11.2008 o godz. 17:20.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując