Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 14.11.2008, 17:08
Goomis napisał(a):Wyświetl post
To jest "clue" sprawy, a nie dywagacje kto na tym zarabia.
To bylo zwykle stwierdzenie faktow a nie jakies wartosciowanie tego.

Osobiscie to mi sie srednio podoba ze na tym calym interesie ,ktorego wyplenic sie nie da, zarabiaja - nielegalnie - gangi i legalnie - kilku obrotnych lebkow.
Jak dla mnie jesli ktos juz musi na tym zarabiac, a wiadomo ze musi , to niech robi to panstwo ,kontrolujac wiekszosc rynku(jak to jest z alkiem i tytoniem)
94 - Allah Akbar!!