Goomis napisał(a):

To jest "clue" sprawy, a nie dywagacje kto na tym zarabia.
|
To bylo zwykle stwierdzenie faktow a nie jakies wartosciowanie tego.
Osobiscie to mi sie srednio podoba ze na tym calym interesie ,ktorego wyplenic sie nie da, zarabiaja - nielegalnie - gangi i legalnie - kilku obrotnych lebkow.
Jak dla mnie jesli ktos juz musi na tym zarabiac, a wiadomo ze musi , to niech robi to panstwo ,kontrolujac wiekszosc rynku(jak to jest z alkiem i tytoniem)