Fuss napisał(a):

|
przede mna dwoch chlopakow wiek okolo 30 lat nie kupilo bo nie mialo dowodu przy sobie wiec nie piszcie jak nie wiecie!!
|
Pełno tego po internecie nawet na allegro jest, myślisz że ktokolwiek to kontroluje?
Nie bo nie ma na to żadnych przepisów prawa!
To że właściciel sklepu jest na tyle "odpowiedzialny" chwała mu za to, ale to nie zmienia obrazu całości.
Pozdrawiam,
LJ