Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 14.11.2008, 16:59
Maciejo napisał(a):Wyświetl post
gdyby chcieli Cię, aż tak udupić to by po prostu wysłali po Ciebie ŻW razem z policją i po problemie by mieli z Tobą. jeśli nic takiego się jeszcze nie dzieje, to powinieneś być spokojny.
ŻW dotyczy tylko wojskowych - on nim na razie nie jest, więc go nie strasz. Co najwyżej po paru próbach przyślą policje, co by sprawdziła, czy gościu rzeczywiście mieszka, tam gdzie jest zameldowany....

Siłą go wziąść nie mogą (jak chyba sugerujesz), co najwyżej mogą muy sprawę w sądzię założyć...
Ddf
Odpowiedz cytując