Maciejo napisał(a):

|
gdyby chcieli Cię, aż tak udupić to by po prostu wysłali po Ciebie ŻW razem z policją i po problemie by mieli z Tobą. jeśli nic takiego się jeszcze nie dzieje, to powinieneś być spokojny.
|
ŻW dotyczy tylko wojskowych - on nim na razie nie jest, więc go nie strasz. Co najwyżej po paru próbach przyślą policje, co by sprawdziła, czy gościu rzeczywiście mieszka, tam gdzie jest zameldowany....
Siłą go wziąść nie mogą (jak chyba sugerujesz), co najwyżej mogą muy sprawę w sądzię założyć...