Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 14.11.2008, 16:58
edek1906 napisał(a):Wyświetl post
A czy ktos moze wie czy oni tzn wojsko, stosuje ze tak powiem "sztuczki" na tych co sie uchylaja
Mianowicie dostałem jakis miech temu wezwanie ale nie takie zwykłe wezwanie jak to oni na takiej małej kartce tylko jakies wyjebane pismo ze mam sie wstawic tego i tego z ksiazeczka wojskowa prawkiem swiadectwem na Koletek. Niewstawiłem sie ( pomijam fakt ze wezwanie przyszło dzien po dacie na na wezwaniu) od tego mometu cisza az tu dzis telefon i jakas kobieta sie pytała omnie kiedy mnie moze zastac. Moj mało kumaty brat powiedział ze mnie niema i bede po pracy wieczorem ale jutro mam wolne i jutro bede niestety niespytał sie o co chodzi i skad dzwonia wiec obawiam sie czy to nie czasem z Wku dzwonili
Wiec moje pytanie czy oni stosuja takie brudne zagrania

Niestawiles sie i pytasz nas czy to oni przypadkiem niestostuja brudnych zagran
Trzeba bylo tel zalatwic inny termin,a tak to na 90% dzwonili z WKU ,a potem pewnie ktos sie do ciebie pofatyguje zeby poporstu ustalic gdzie jestes i co teraz robisz.

Pozatym z nimi nie radze sobie pogrywac,bo to nie nauczycielka WF-u,tylko Polska Armia i jak ktos ma juz jakies wezwanie to nie sie nie uhyla itd,bo to jak podcinanie galezi na ktorej sie siedzi.ZYcia sobie tym nie ulatwcie,wiec po co je jeszce bardziej utrudniac....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując