Niestawiles sie i pytasz nas czy to oni przypadkiem niestostuja brudnych zagran

Trzeba bylo tel zalatwic inny termin,a tak to na 90% dzwonili z WKU ,a potem pewnie ktos sie do ciebie pofatyguje zeby poporstu ustalic gdzie jestes i co teraz robisz.
Pozatym z nimi nie radze sobie pogrywac,bo to nie nauczycielka WF-u,tylko Polska Armia i jak ktos ma juz jakies wezwanie to nie sie nie uhyla itd,bo to jak podcinanie galezi na ktorej sie siedzi.ZYcia sobie tym nie ulatwcie,wiec po co je jeszce bardziej utrudniac....