|
10ek będzie chciał to zakupi co tylko chce..
Ostatnio edytowane przez TYLKO___WISŁA : 14.11.2008 o godz. 17:01.
Fuss napisał(a):
|
Nie chce być w SKWK gdyż lubie czasem pomelanżować , lubie sie napić a takich ludzi w SKWK raczej nie chcą.
|
Fuss napisał(a):
|
Taki jestes kozak to pojdejdz do jakiegoś Sharka i zapytaj go co mial z polskiego intelektualisto internetowy.
|
|