Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.11.2008, 16:30
saklak1906 - predzej czy pozniej, wiekszosc 'narkotykow' bedzie legalna.Za sto lat w szkole beda sie uczyc ze byl taki okres ze dragi byly nielegalne, tak jak my sie uczymy o prohibicji w usa.

Swoja droga, ludzie co wymyslili te cale 'dopalacze', w sensie, wlasciciele tego interesu w pl , juz pewnie sa milionerami.
Zyla zlota.
94 - Allah Akbar!!