|
saklak1906 - predzej czy pozniej, wiekszosc 'narkotykow' bedzie legalna.Za sto lat w szkole beda sie uczyc ze byl taki okres ze dragi byly nielegalne, tak jak my sie uczymy o prohibicji w usa.
Swoja droga, ludzie co wymyslili te cale 'dopalacze', w sensie, wlasciciele tego interesu w pl , juz pewnie sa milionerami.
Zyla zlota.
|