Temat
:
Legalny odjazd ?
Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
5
14.11.2008, 16:21
paliłem tego "spice" czy jak się to tam zwie, to ze smartshopu na starowiślnej, nie polecam. śmierdzi sianem, gorzej niż męskie bez filtra :S
globoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do globoos
Znajdź inne posty napisane przez globoos