Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.11.2008, 16:21
paliłem tego "spice" czy jak się to tam zwie, to ze smartshopu na starowiślnej, nie polecam. śmierdzi sianem, gorzej niż męskie bez filtra :S