Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.11.2008, 16:20
Dla mnie to jest wszystko glupie, ludzie brali biora i beda brac i nie wazne ska bylle miec.Dawniej wachali klej, benzyne czy inne wynalazki. I zadne zakazy nakazy w tym nie pomoga. Alkohol czy papierosy sa tak samo szkodliwe a sa legalne, w Ameryce wprowadzili prohibicje i nic im to wiele nie dalo. Tyle ze sie przyczynilo do wzbogacenia mafi, bo tak naprawde na tym tylko mafia zarabia i to im najbardziej zeby bylo zakazane. Bo jak bedzie legalne to straca klientow i kosmiczne zyski bo tak w aptece kupisz i szlak trafi biznes. W Holandi jest legalny miekki narkotyk i jakos nie przelozylo sie to wzrost przestepczosci czy innych problemach spolecznych.

Prostytucja jest tez zakazana a byla jest i bedzie i dalej bedzie bo sa chetni na tego typu uslugi, zabawa w kotka i myszke a kase zarabia mafia.
,