|
Dla mnie to jest wszystko glupie, ludzie brali biora i beda brac i nie wazne ska bylle miec.Dawniej wachali klej, benzyne czy inne wynalazki. I zadne zakazy nakazy w tym nie pomoga. Alkohol czy papierosy sa tak samo szkodliwe a sa legalne, w Ameryce wprowadzili prohibicje i nic im to wiele nie dalo. Tyle ze sie przyczynilo do wzbogacenia mafi, bo tak naprawde na tym tylko mafia zarabia i to im najbardziej zeby bylo zakazane. Bo jak bedzie legalne to straca klientow i kosmiczne zyski bo tak w aptece kupisz i szlak trafi biznes. W Holandi jest legalny miekki narkotyk i jakos nie przelozylo sie to wzrost przestepczosci czy innych problemach spolecznych.
Prostytucja jest tez zakazana a byla jest i bedzie i dalej bedzie bo sa chetni na tego typu uslugi, zabawa w kotka i myszke a kase zarabia mafia.
 ,
|