|
Ja za ściągnięcie simlocka i wgranie PL do 6300 zapłaciłem 45 zł( a cennikowo wychodziło coś koło 80) na Karmelickiej ( idąc od alej zaraz na początku po prawej, za delikatesami Oczko) . Bardzo fajny koleś, trzeba tylko dobrze do niego zagadać, a na pewno coś spuści z ceny. Pozdrawiam
|