juz sie za to wzieli i BZP czy jak to sie tam zwie, bedzie zdelegalizowane.Tyle ze za to przyjdzie cos innego i zabawa w kotka i myszke bedzie trwala , dopóty nie pojda po rozum do lba i nie zalegalizuja najpopularniejszych nielegalnych substancji , ktore calkiem mozliwe ze sa mniej szkodliwe, niz te, sprzedawane na legalu.
A co do probowania to sam nie probowalem ale kumpel jakdl jakies piguly od nich i palil jakies ziola i generalnie chwalil to sobie - w sensie ze kopie to i to mocno.
Gdybys chcial cos stestowac hehe to moge sie od niego dowiedziec co warto
