Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3506
Stary 14.11.2008, 16:00
gdzie mi najtaniej sciagna simlocka do nokii 6300 i za ile?

Cytat:
Ja za ściągnięcie simlocka i wgranie PL do 6300 zapłaciłem 45 zł( a cennikowo wychodziło coś koło 80) na Karmelickiej ( idąc od alej zaraz na początku po prawej, za delikatesami Oczko) . Bardzo fajny koleś, trzeba tylko dobrze do niego zagadać, a na pewno coś spuści z ceny. Pozdrawiam
dzieki wielkie, kojarze ten komis ake nigdy tam nie bylem pytac o takie rzeczy,
zobaczymy moze uda sie co nieco wynegocjowac
Ostatnio edytowane przez Kamil : 14.11.2008 o godz. 16:31.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując