|
Ja to juz niedlugo skoncze 10 lecie 'zabawy' z wojskiem.Gnoje ostatnimi czasy robia co moga
-jakis rok temu panowie z milicji byli czestymi goscmi ,pod drzwiami
-podjeli probe wymeldowania mnie
-rodzice dostali wezwanie i chcieli by byli moim kuratorem ,ale sie nie zgodzili ,wiec wyznaczyli mi kogos innego.
Od jakiegos miesiaca spokoj i cisza, byle to nie byla cisza przez burza.
|