Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 14.11.2008, 15:30
Ja to juz niedlugo skoncze 10 lecie 'zabawy' z wojskiem.Gnoje ostatnimi czasy robia co moga
-jakis rok temu panowie z milicji byli czestymi goscmi ,pod drzwiami
-podjeli probe wymeldowania mnie
-rodzice dostali wezwanie i chcieli by byli moim kuratorem ,ale sie nie zgodzili ,wiec wyznaczyli mi kogos innego.

Od jakiegos miesiaca spokoj i cisza, byle to nie byla cisza przez burza.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując