Wojtek_Lok napisał(a):

Ostatnio kompletnie uciekł mi wątek wojska, wiadomo studia i te sprawy no ale jak to jest w końcu, będą jeszcze te pobory do zasadniczej czy już pobór zawiesili i robią w końcu cywilizowane wojsko składające się z wykwalifikowanego personelu, bo nawet w mediach mało jest o tym informacji, a wiem, że tu kilku chłopaków siedzi w temacie.
|
Pytałem kobity w dziekanacie ostatnio co z tym fantem,bo niby do 31 Października każdego roku trzeba się było stawiać ale zawsze przychodzilo pismo o tym przypominające.Powiedziała mi że jeżeli do tej pory nic nie przyszło to na 99% już nigdy nie dostane

coś w tym jest bo ostatni pobór w tym roku to 19latkowie,a jezeli cos odpukać przyjdzie to wtedy na uczelnie dopiero po papier ze sie uczysz i szlus.