Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 14.11.2008, 15:18
ale jakie nieczyste zagrania? przecież to Ty zachowałeś się nie fair olewając pismo i prośbę WKU żebyś się stawił, no ale ok.

gdyby chcieli Cię, aż tak udupić to by po prostu wysłali po Ciebie ŻW razem z policją i po problemie by mieli z Tobą. jeśli nic takiego się jeszcze nie dzieje, to powinieneś być spokojny.
Tylko Pomka!
Odpowiedz cytując