A czy ktos moze wie czy oni tzn wojsko, stosuje ze tak powiem "sztuczki" na tych co sie uchylaja

Mianowicie dostałem jakis miech temu wezwanie ale nie takie zwykłe wezwanie jak to oni na takiej małej kartce tylko jakies wyjebane pismo ze mam sie wstawic tego i tego z ksiazeczka wojskowa prawkiem swiadectwem na Koletek. Niewstawiłem sie ( pomijam fakt ze wezwanie przyszło dzien po dacie na na wezwaniu) od tego mometu cisza az tu dzis telefon i jakas kobieta sie pytała omnie kiedy mnie moze zastac. Moj mało kumaty brat powiedział ze mnie niema i bede po pracy wieczorem ale jutro mam wolne i jutro bede niestety niespytał sie o co chodzi i skad dzwonia wiec obawiam sie czy to nie czasem z Wku dzwonili

Wiec moje pytanie czy oni stosuja takie brudne zagrania
