Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.11.2008, 08:10
Wisełka - Lechia Gdańsk 2:1
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Cantoro, Sobolewski, Łobodziński - Boguski, Paweł Brożek

zmiany : Zieńczuk, Diaz, Jirsak

bramki : Paweł Brożek, Boguski
Ostatnio edytowane przez devios : 14.11.2008 o godz. 18:07.




Odpowiedz cytując