Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.11.2008, 07:21
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/p...ids_81157.html

ciekawe czy to poczatek końca tej paskudnej choroby ? Osobiście jestem zdania że przy normalnym trybie życia mozna ograniczyc ryzyko zachorowania na tego wirusa na 3 litery który potem zmienia sie w chorobe na 4 litery a potem już tylko idzie sie w piach.Chociaż ten koszykarz Magic Johnson już od 17 lat ma hiva i zyje no ale jego pewnie stac na najlepsze i chyba najnowsze leki.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.11.2008 o godz. 07:30.
Odpowiedz cytując