http://www.wiadomosci24.pl/artykul/p...ids_81157.html
ciekawe czy to poczatek końca tej paskudnej choroby ? Osobiście jestem zdania że przy normalnym trybie życia mozna ograniczyc ryzyko zachorowania na tego wirusa na 3 litery który potem zmienia sie w chorobe na 4 litery a potem już tylko idzie sie w piach.Chociaż ten koszykarz Magic Johnson już od 17 lat ma hiva i zyje no ale jego pewnie stac na najlepsze i chyba najnowsze leki.