Postanowilem sobie zalozyc taki temat zbiorczy.Czy sie przyjmie - zobaczymy.
A sklonila mnie do tego ta wiadomosc
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...a_policji.html
I ja sie pytam - od kiedy

Ostatni raz spozywalem trunki na plantach , jakos pod koniec wakacji i odgonic sie od tego cholerstwa w swoich sukach, nie mozna bylo.
Czy cos sie zmienilo w tym temacie, czy to wszystko to zwykle za przeproszeniem .......enie naszych genialnych strozow prawa?
Pytanie raczej z gatunku retorycznych.