Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline
#
52
13.11.2008, 21:51
prawda jest taka ze wiezniowie otrzymuja 2 razy w tygodniu swieze owoce, maja satelite i dostep do silowni. To ma być kur** sprawiedliwosc? Takich do kamieniolomu!
TSman
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TSman