Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.11.2008, 20:27
Ja to widze troche inaczej... Maly powinien wyjsc w koncu w ataku, gdzie jego miejsce, a Bogus w pomocy. Tzn. zagralbym tak...

Pawelek
Baszczu, Marcelo, Cleber, Diaz
Bogus, Sobol, Jirsiak, Zieniu
Maly, Brozio
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując