Eustachy napisał(a):

Skorza juz raz doprowadzil do tego, ze Lobo nieslusznie gral w pierwszym skladzie kosztem Paulisty i efekt tego byl dobrze znany.
|
Mistrzostwo Polski.

kot napisał(a):

|
Jestem pewien, że nawet w 2 lidze nie mieściliby się w składach wyjściowych.ą i niszczy jakąkolwiek logikę profesjonalnej piłki i klubu piłkarskiego, jeśli widzimy, jak na naszych oczach wyrządza się krzywdę Wiśle a sami owi piłkarze sprawiają wrażenie ludzi, żywcem przeniesionych ze świata abstrakcji.
|
Ba, nawet w czwartoligowych klubach liga azerskiej by sie nie załapali!
Podobnie jak Zieńczuk, czy Brożek dwa, trzy lata temu...