Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 13.11.2008, 05:26
Eustachy napisał(a):Wyświetl post

Skorza juz raz doprowadzil do tego, ze Lobo nieslusznie gral w pierwszym skladzie kosztem Paulisty i efekt tego byl dobrze znany.
Mistrzostwo Polski.
kot napisał(a):Wyświetl post
Jestem pewien, że nawet w 2 lidze nie mieściliby się w składach wyjściowych.ą i niszczy jakąkolwiek logikę profesjonalnej piłki i klubu piłkarskiego, jeśli widzimy, jak na naszych oczach wyrządza się krzywdę Wiśle a sami owi piłkarze sprawiają wrażenie ludzi, żywcem przeniesionych ze świata abstrakcji.
Ba, nawet w czwartoligowych klubach liga azerskiej by sie nie załapali!

Podobnie jak Zieńczuk, czy Brożek dwa, trzy lata temu...
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 13.11.2008 o godz. 05:28.
Ddf
Odpowiedz cytując