Zostało tylko 7 miejsc , prędko prędko zapisywać się Panowie!
Sprawa jest bardzo prosta jeśli jeden z graczy posiada zewnętrzne IP wystarczy ze kliknie multiplayer/direct ip / host i server juz stoi
Natomiast jeśli nikt nie ma zew IP wtedy pozostaje już tylko połączenie się poprzez hamachi
