Wyświetl pojedynczy post
Sabo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 12.11.2008, 21:36
Zostało tylko 7 miejsc , prędko prędko zapisywać się Panowie!

Sprawa jest bardzo prosta jeśli jeden z graczy posiada zewnętrzne IP wystarczy ze kliknie multiplayer/direct ip / host i server juz stoi

Natomiast jeśli nikt nie ma zew IP wtedy pozostaje już tylko połączenie się poprzez hamachi


Odpowiedz cytując