Temat
:
[13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
126
12.11.2008, 21:29
nareszcie... a juz wstawałem gasić Tv . Brożek ratuje nam twarz . 3pkt. w garści i gonimy Czarne Koszule coool
qurde nie mogli tego strzelić parę minut wcześniej a nie teraz robić konkurs strzelecki
Powód: GOOOL !
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 12.11.2008 o godz. 21:31.
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk