Temat
:
[13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15
Wyświetl pojedynczy post
juniordiaz
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
106
12.11.2008, 21:24
nie ma bramki w boczna siatke
choleraaa
Rygel z 8 minut poleży
juniordiaz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez juniordiaz