Temat
:
[13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15
Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
105
12.11.2008, 21:23
Co za kaleka Łobo :/
DrunkenBear
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DrunkenBear
Znajdź inne posty napisane przez DrunkenBear