Temat
:
[13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
104
12.11.2008, 21:21
kolejna strata punktów z cieniasami sie szykuje:(:( K... może na te 5 ostatnich minut sie zmobilizuja
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey