Temat
:
[13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
97
12.11.2008, 21:14
Ale po nich wogule zdenerwowani nie widac, chyba nie mja swiadomosci co graja, ktos im to powiedziec musi!!!
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto