Odczekasz tydzień, może 2, potem powoli sprawdzasz na stonce internetowej czy zdałeś lub dzwonisz, jak widzisz ze plastik jest do odbioru jedziesz do centrum administracyjnego na al Pokoju (tzn dokładnie na Kordylewskiego) idziesz do kasy(jak wchodzisz głównym wejściem to są od razu po prawej, żebyś nie stał w kolejce jak będzie to uprzedzam że jest również 2 kasjerka siedząca do tej tyłem) mówisz tam pani że chcesz zapłacić za odbiór prawa jazdy, koszt 70zł+, potem za kasami idziesz w głąb budynku i od razu po prawej masz okienka do odbioru prawka, bierzesz bloczek z tej maszynki czekasz i odbierasz
http://www.zumi.pl/1498750,Wydzial_E...kow,firma.html
btw. Ale masz gorącą głowę
edit. kolega up był szybszy ;P