Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Gervas
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 12.11.2008, 21:08
Odczekasz tydzień, może 2, potem powoli sprawdzasz na stonce internetowej czy zdałeś lub dzwonisz, jak widzisz ze plastik jest do odbioru jedziesz do centrum administracyjnego na al Pokoju (tzn dokładnie na Kordylewskiego) idziesz do kasy(jak wchodzisz głównym wejściem to są od razu po prawej, żebyś nie stał w kolejce jak będzie to uprzedzam że jest również 2 kasjerka siedząca do tej tyłem) mówisz tam pani że chcesz zapłacić za odbiór prawa jazdy, koszt 70zł+, potem za kasami idziesz w głąb budynku i od razu po prawej masz okienka do odbioru prawka, bierzesz bloczek z tej maszynki czekasz i odbierasz

http://www.zumi.pl/1498750,Wydzial_E...kow,firma.html

btw. Ale masz gorącą głowę

edit. kolega up był szybszy ;P
Ostatnio edytowane przez Gervas : 12.11.2008 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując