czekasz tydzień od zdania egzaminu.. potem sobie ładnie za tydzień dzwonisz do urzędu miasta Krakowa ( czy gdzie tam masz swój urząd ) i pytasz się ładnie Ci już mają dla ciebie kartonik zwany "Prawo Jazdy". Jeśli nie mają to dzwonisz co 3 dni aż do skutku

Potem jedziesz ( tramwajem, autobusem,hulajnoga,deskorolką) do urzedu.. i sobie podchodzisz do kasy w urzędzie i mówisz, że chcesz zapłacić za wydanie prawka... dajesz 70 zł i idziesz do okienka gdzie wydają prawo jazdy i po złożeniu 4 podpisów dostajesz blankiecik i możesz na legalu bujać się po KrK
