Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#370
Stary 12.11.2008, 21:03
czekasz tydzień od zdania egzaminu.. potem sobie ładnie za tydzień dzwonisz do urzędu miasta Krakowa ( czy gdzie tam masz swój urząd ) i pytasz się ładnie Ci już mają dla ciebie kartonik zwany "Prawo Jazdy". Jeśli nie mają to dzwonisz co 3 dni aż do skutku Potem jedziesz ( tramwajem, autobusem,hulajnoga,deskorolką) do urzedu.. i sobie podchodzisz do kasy w urzędzie i mówisz, że chcesz zapłacić za wydanie prawka... dajesz 70 zł i idziesz do okienka gdzie wydają prawo jazdy i po złożeniu 4 podpisów dostajesz blankiecik i możesz na legalu bujać się po KrK
Odpowiedz cytując