Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#692
Stary 12.11.2008, 20:37
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze tylko druga czesc przepowiedni zostala do spelnienia
Dlaczego im tak dobrze życzysz, niech się męczą w ekstraklasie - przynajmniej bedzie co komentować

P.s
Jak to było w tym programie TV - "Jesteśmy niezniszczalni, jesteśmy gladiatorami XXI wieku"
Ostatnio edytowane przez TSNH : 12.11.2008 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując