orzeu napisał(a):

Jeszcze tylko druga czesc przepowiedni zostala do spelnienia
|
Dlaczego im tak dobrze życzysz, niech się męczą w ekstraklasie - przynajmniej bedzie co komentować
P.s
Jak to było w tym programie TV - "Jesteśmy niezniszczalni, jesteśmy gladiatorami XXI wieku"
