Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#907
Stary 12.11.2008, 19:54
Wtedy kadra na LM (lato 2009)wyglądałaby tak:
Bramkarze: Pawełek, Juszczyk, Trela. Obrońcy: Singlar, Starosta-Cleber, Głowacki, Wołakiewicz, Marcelo, Rajfur-Diaz, Piotr Brożek-Łobodziński,Małecki-Sobolewski, Cantoro, Romeu, Jirsak, Garguła-Zieńczuk, Gancarczyk-Boguski, Brożek, Micanski, Ćwielong. Kubowicza przesunąć do Młodej Ekstraklasy. Sądze że taka ekipa byłaby dość mocna, liczna, dawałaby Skorży szeroki wachlarz możliwości taktycznych. Według mnie transfery są możliwe do wykonania. Jak by się dobrze zakręcił to koszt Starosty, Wołakiewicza, Gancarczyka i Micanskiego wyniósłby 6 milionów złotych. Garguła i Romeo za darmo. ze sprzedaży zawodników wyciągnelibyśmy ze 2 miliony.
Odpowiedz cytując