Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2609
Stary 12.11.2008, 19:28
Proponuję przestać się interesować konkurencją. Zajmujemy obecnie dopiero 4 miejsce w tabeli i gramy z rywalem, z którym mamy na ogół problemy. Zamiast zyskać, możemy dzisiaj stracić kontakt ze ścisłą czołówką...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując