Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
bluesinger
Member
Od: 12.2007
Offline
#
46
12.11.2008, 18:44
WiślakNH
napisał(a):
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>
podaj maila to Ci wyśle na pocztę tą Fife
http://www.bluesinger.cba.pl
bluesinger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bluesinger
Znajdź inne posty napisane przez bluesinger