Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#905
Stary 12.11.2008, 18:11
Gdybym był Bedarzem odświeżył bym kadre Wisły. Na czerwono zawodnicy, którzy powinni odejść zimą. Na zielono Ci którzy powinni bezwzględnie zostać.
Bramkarze: Pawełek, Juszczyk, Cebanu.
Cebanu nie przebije się do pierwszego składu, jako ttrzeci bramkarz Trela. Nie mamy kasy na kupno naprawdę klasowego bramkarza.
Prawi obrońcy: Baszczyński, Singlar. Cel transferowy: Ben Starosta w letnim okienku. Baszczu wtedy do Ruchu, albo za granicę.
Lewi obrońcy: Diaz, Piotr Brożek.
Środkowi obrońcy: Cleber, Głowacki, Kowalski, Marcelo. Cel transferowy: Wołąkiewicz (wymiana za Kowalskiego), Cleber już powoli będzię kończył kariere. Włączyć do pierwszego zespołu Rajfura. Te zmiany dopiero latem.
Prawi pomocnicy: Łobodziński, Gołoś, Małecki. Gołoś jest zbyt kontuzjogenny.
Lewi pomocnicy: Zieńczuk. Cele transferowe: ściągnąć zimą z wypożyczenia Ćwielonga. A latem sprzedać gorszego z tej dwójki i kupić J.Gancarczyka.
Środkowi pomocnicy: Sobolewski, Cantoro, Baretto, Varga, Jirsak, Mączyński. Cele transferowe: w zimie ściągnąć z wypożyczena Kubowicza, zatrudnić Romeu. Latem zatrudnić Gargułe.
Napastnicy: Boguski, Brożek, Dawidowski, Niedzielan, Kmiecik. Cele transferowe: Robak, Iljan Micanski.
Ponadto zimą odejść powinni: Jarosiński, Rygielski, Jacek, Łapuszek, Smółka.
Odpowiedz cytując