Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
PrzemyślABG
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2590
12.11.2008, 17:46
Po prawej stronie macie sonde "Która druzyna zdobędzie mistrzostwo jesieni"
Chyba wierzycie w Wisłę, a to ... 25 % trochę smutno wygląda więc wszyscy głosujcie na WISŁĘ !
http://sport.onet.pl/0,1248675,1861124,wiadomosc.html
Krakowska Wisła !
PrzemyślABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemyślABG
Znajdź inne posty napisane przez PrzemyślABG