Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2588
Stary 12.11.2008, 16:28
Teraz zapewne graczy się nie pozbędą. Jest szansa na mistrza, jest szansa dalszej gry w UEFA (oczywiście tego sobie nie życzę ) więc nie ma obecnie sensu sprzedaż kluczowych graczy. Natomiast w lecie ktoś z piątki Lewandowski, Arboleda, Stilic, Murawski, Peszko odejdzie.

A tym co zazdroszczą Lechowi życzę troszkę cierpliwości. Czeka nas przedziwny okres. Ale jak już wejdziemy na nowy stadion na Reymonta, to...
Odpowiedz cytując