Teraz zapewne graczy się nie pozbędą. Jest szansa na mistrza, jest szansa dalszej gry w UEFA (oczywiście tego sobie nie życzę

) więc nie ma obecnie sensu sprzedaż kluczowych graczy. Natomiast w lecie ktoś z piątki Lewandowski, Arboleda, Stilic, Murawski, Peszko odejdzie.
A tym co zazdroszczą Lechowi życzę troszkę cierpliwości. Czeka nas przedziwny okres. Ale jak już wejdziemy na nowy stadion na Reymonta, to...
