Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4725
Stary 12.11.2008, 16:23
Euro jest po 4 złote a Nowak podobno ma klauzulę odejścia 1 mln Euro. I co myślicie że wyłożymy za niego 4 mln złotych? Chyba żarty robicie. Fakt coś znowu powymyślał.
Odpowiedz cytując